Over BOFISC ROESELARE

Bofisc Roeselare, voorheen Fiduciaire KMO & Advies , werd door Frank Soenen opgericht in 1995. Eerst vanuit Wevelgem, later vanuit Roeselare, zorgen Frank en zijn team voor boekhoudkundig en fiscaal advies voor de KMO, zelfstandigen en vrije beroepen.

Als middelgroot kantoor kunt u rekenen op een team van ervaren en goed opgeleide medewerkers. Daarnaast werd er in de loop der jaren een netwerk van deskundigen opgebouwd, zoals juristen, advocaten, notarissen en revisoren. Zij staan hen bij, elk in hun eigen vakgebied, om een volledige en persoonlijke begeleiding te kunnen geven aan iedere zelfstandige.

Kwaliteit staat bij ons centraal

Interne en externe opleidingen zorgen voor een up-to-date kennis van alle medewerkers

Frank Soenen

Lisa Verholle

Alex Vansteenkiste

Toon Gantois

Celine Platteeuw

Sofie Vermeersch

Geerard Dendoncker

Isabelle Huyghebaert

David Schaubroeck

Diensten BOFISC

  • Volledige verwerking van uw boekhouding, dit zowel voor aankoop-, verkoop-, financiĆ«le en kasverrichtingen
  • Forfaitaire boekhoudingen zoals apothekers, beenhouwers, bakkers, frituren, kappers,...
  • Tussentijdse rapporteringen en besprekingen
  • Opmaken winstberekeningen/balansen en exploitatierekeningen
  • Opmaken jaarrekeningen
  • Opmaken BTW-aangiftes, IC-listigs, BTW-listings, Intrastat-aangiftes,...
BOFISC logo Sluiten

Medewerkers

BOFISC logo
zaakvoerder administratie dossierbeheerder
Frank Soenen
Tel. 051 23 29 23
Frank.Soenen@bofisc.be
Celine Platteeuw
Tel. 051 25 33 25
Celine.Platteeuw@bofisc.be
Alex Vansteenkiste
Tel. 051 23 29 20
Alex.Vansteenkiste@bofisc.be
dossierbeheerder dossierbeheerder dossierbeheerder
David Schaubroeck
Tel. 051 23 29 22
David.Schaubroeck@bofisc.be
Lisa Verholle
Tel. 051 23 29 24
Lisa.Verholle@bofisc.be
Toon Gantois
Tel. 051 23 29 26
Toon.Gantois@bofisc.be
dossierbeheerder dossierbeheerder dossierbeheerder
Isabelle Huyghebaert
Tel. 051 23 29 25
Isabelle.Huyghebaert@bofisc.be
Sofie Vermeersch
Tel. 051 23 29 29
Sofie.Vermeersch@bofisc.be
Geerard Dendoncker
Tel. 051 23 29 21
Geerard.Dendoncker@bofisc.be
Sluiten

Contact
boekhouding
fiscaliteit

BOFISC ROESELARE BVBA
Henri Horriestraat 42, 8800 Roeselare
RPR Gent, afdeling Kortrijk
BTW BE 0433.459.643

T +32 (0)51 25 33 25
F +32 (0)51 25 14 17

roeselare@bofisc.be
www.bofisc.be

Zaakvoerder: Frank Soenen
Erkend Boekhouder-Fiscalist (205172)
Bofisc Roeselare bvba
BIBF erkende rechtspersoon (70109374)

BOFISC logo Sluiten