Over BOFISC
WEST

Bofisc West is een boekhoudkantoor waar ervaring en jong dynamisme hand in hand gaan. Wim Van West, Günther Mullier en zijn vrouw Jetty Defoer staan hun klanten met raad en daad bij op zowel boekhoudkundig als fiscaal vlak.

Hierbij staan vier pijlers centraal: persoonlijkheid, kwaliteit, flexibiliteit en efficiëntie.

Virginia Ravaut

Kevin Devos

Ann Carbon

Sophie Birlouet

Wendy Bardyn

Ze richten zich vooral naar kleine en middelgrote kmo's, vrije beroepen en zelfstandigen.

Iedere klant, zowel klein als groot, kan rekenen op een persoonlijke aanpak zodat u de service krijgt die u verdient.

Sylvie Cardoen

Door constante bijscholing en zowel interne als externe opleidingen, beschikt ons team over een uitgebreide kennis zodat ze voortdurend op de hoogte zijn van de meest recente ontwikkelingen op boekhoudkundig en fiscaal vlak.

Diensten BOFISC

  • Volledige verwerking van uw boekhouding, dit zowel voor aankoop-, verkoop-, financiële en kasverrichtingen
  • Forfaitaire boekhoudingen zoals apothekers, beenhouwers, bakkers, frituren, kappers,...
  • Tussentijdse rapporteringen en besprekingen
  • Opmaken winstberekeningen/balansen en exploitatierekeningen
  • Opmaken jaarrekeningen
  • Opmaken BTW-aangiftes, IC-listigs, BTW-listings, Intrastat-aangiftes,...
BOFISC logo Sluiten

Medewerkers

BOFISC logo
zaakvoerder zaakvoerder dossierbeheerder
Wim Van West
Wim.Vanwest@bofisc.be
Günther Mullier
Gunther.Mullier@bofisc.be
Jetty Defoer
Jetty.Defoer@bofisc.be
dossierbeheerder dossierbeheerder      dossierbeheerder
Virginia Ravaut
Virginia.Ravaut@bofisc.be
Ann Carbon
Ann.Carbon@bofisc.be
     Kevin Devos
Kevin.Devos@bofisc.be
dossierbeheerder dossierbeheerder dossierbeheerder
Sophie Birlouet
Sophie.Birlouet@bofisc.be
Wendy Bardyn
Wendy.Bardyn@bofisc.be
Sylvie Cardoen
Sylvie.Cardoen@bofisc.be
Sluiten

Contact
boekhouding
fiscaliteit

BOFISC WEST BVBA
Brugseweg 179 – 8900 Ieper
RPR Gent afd. Ieper
BTW BE 0567.513.247

T +32 (0)57 21 23 83
F +32 (0)57 21 23 84

west@bofisc.be
www.bofisc.be

Zaakvoerder: Günther Mullier
Erkend Boekhouder-Fiscalist (30009877)
Bofisc West bvba
BIBF erkende rechtspersoon (70453726)

BOFISC logo Sluiten