Over BOFISC ARDOOIE

Bofisc is een jong en dynamisch boekhoudkantoor dat zich richt naar kleine en middelgrote KMO's, vrije beroepen en zelfstandigen.

Zaakvoerders Brecht Vanderper en zijn vrouw Ellen Roelens zijn de drijvende kracht achter het kantoor, waar er voortdurend vier belangrijke pijlers nagestreefd worden: persoonlijkheid, kwaliteit, flexibiliteit en efficiëntie.

Bij ons staat de klant centraal – zowel op het vlak van resultaten, begeleiding en advies kan elke klant rekenen op een persoonlijke aanpak.

Wij staan u met raad en daad bij van bij de opstart tot de uitbouw en verdere groei van uw onderneming.

Heleen Labeeuw

Anneline Santens

Sofie Vanhaverbeke

Ann Vande Ginste

Ilse Lamote

Door de constante opleiding en bijscholing zijn alle medewerkers up to date en tevens in staat om u met correcte info bij te staan.

We werken met een vast team van dossierbeheerders die ervoor zorgt dat u persoonlijk opgevolgd en bijgestaan wordt en dat u de service krijgt die u verdient.

Nancy d'Haeseleer

Sharon Meeuws

 

 

Mieke Remaut

Isabelle Mingneau

Charlotte Houthoofdt

BOFISC

Diensten BOFISC

  • Volledige verwerking van uw boekhouding, dit zowel voor aankoop-, verkoop-, financiële en kasverrichtingen
  • Forfaitaire boekhoudingen zoals apothekers, beenhouwers, bakkers, frituren, kappers,...
  • Tussentijdse rapporteringen en besprekingen
  • Opmaken winstberekeningen/balansen en exploitatierekeningen
  • Opmaken jaarrekeningen
  • Opmaken BTW-aangiftes, IC-listigs, BTW-listings, Intrastat-aangiftes,...
BOFISC logo Sluiten

Medewerkers

BOFISC logo
zaakvoerder zaakvoerder administratie
Brecht Vanderper
Brecht.Vanderper@bofisc.be
Ellen Roelens
Ellen.Roelens@bofisc.be
Ilse Lamote
Ilse.Lamote@bofisc.be
teamverantwoordelijke teamverantwoordelijke dossierbeheerder
Ann Vande Ginste
Ann.Vandeginste@bofisc.be
Sofie Vanhaverbeke
Sofie.Vanhaverbeke@bofisc.be
Nancy d'Haeseleer
Nancy.Dhaeseleer@bofisc.be
dossierbeheerder dossierbeheerder dossierbeheerder
Sharon Meeuws
Sharon.Meeuws@bofisc.be
Anneline Santens
Anneline.Santens@bofisc.be
Isabelle Mingneau
Isabelle.Mingneau@bofisc.be
dossierbeheerder dossierbeheerder dossierbeheerder
Mieke Remaut
Mieke.Remaut@bofisc.be
Heleen Labeeuw
Heleen.Labeeuw@bofisc.be
Charlotte Houthoofdt
Charlotte.Houthoofdt@bofisc.be
Sluiten

Contact
boekhouding
fiscaliteit

BOFISC VDP BVBA
Polenplein 3, 8850 Ardooie
RPR Gent afd. Brugge
BTW BE 0882.625.566

T +32 (0)51 20 50 26
F +32 (0)51 20 50 27

ardooie@bofisc.be
www.bofisc.be

Zaakvoerder: Brecht Vanderper
Erkend Boekhouder-Fiscalist (206160)
BOFISC vdp bvba
BIBF erkende rechtspersoon (70176870)

BOFISC logo Sluiten